ZESTAW 3 NOŻY SANTOKU BERLINGER HAUS PHANTOM [BH-2024]

Product code: BH-2024

Rating:

0

Zestaw 3 noży typu azjatyckiego SANTOKU firmy BERLINGER HAUS PHANTOM. Przeznaczone do porcjowania mięsa i ryb oraz siekania warzyw. Noże wykonane z wysokogatunkowej nierdzewnej stali japońskiej. Masywne, z okładziną semi-perłową.

Price: €23.79 23.79
quantity Pc.
You gain 99 points [?]

product unavailable

add to wish list
Availability: LARGE QUANTITY
Dispatched within: 24 hours
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Description

Zestaw 3 noży typu azjatyckiego SANTOKU firmy BERLINGER HAUS PHANTOM. Przeznaczone do porcjowania mięsa i ryb oraz siekania warzyw. Noże wykonane z wysokogatunkowej nierdzewnej stali japońskiej. Masywne, z okładziną semi-perłową.

Nóż japońskiego typu Santoku jest pewną wersją noża kucharza, coraz bardziej popularną na zachodzie. Jest to nóż wszechstronny, który służy do krojenia, siekania i szatkowania. Posiada specjalnie wyprofilowane ostrze, które pozwala na poruszanie nożem w przód i w tył, co znacznie ułatwia czynność siekania. Od tradycyjnego noża kucharza różni się tym, że jego ostrze jest szersze, uformowane w opadający jak gdyby kształt. Dzięki temu nóż typu Santoku łączy zalety noża typu chińskiego (np. możliwość przenoszenia warzyw na ostrzu) z tradycyjnym nożem szefa kuchni (np. precyzja cięcia, wielofunkcyjność).

W zestawie:

- Nóż santoku 17,5cm
- Nóż santoku 12,5cm
- Nóż santoku 9,5cm

Całość zamknięta w gustownym opakowaniu kartonowym zamykanym na magnes, z miękką wytłoczką piankową.

 

 

 

 

Safety

Shipping costs The price does not include any possible payment costs
Shipping country:
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl